Leczenie przy raku prostaty z przerzutami do kości

Dobry wieczor, u mojego meza stwierdzono raka prostaty z przezutami do kosci. PSA 590, wynik biobsji glasson score 4 3. Niepokoi mnie jednak leczenie- dostaje tylko zastrzyki co 3 miesiace hormonalne - profact depot i co 4 tygodnie kroplowke na kosci po ktorej czuje sie jeszcze gorzej - zoledronsaure. Czy naprawde to jest wszystko co mozna zrobic? Bardzo prosze mi pomoci poradzic co moge zrobic. Dziekuje z gory. Jolanta B.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pano, chciałbym pomoc, jednakże kompletnie nie znam historii choroby Pani męża i nie wiem czy inne formy terapii mogę mieć zastosowanie. Zalecam pomimo wszystko stosowac sie do zalecen lekarskich i w razie watpliwosci zglosic sie do onkologa celem wyjaśnienia watpliwosci. Pozdrawiam