Leczenie stomatologiczne a alergia na cement dentystyczny

Jestem alergiczka ma uczulenie na cemet dentystyczny komponenty zapachowe i inne a czeka mnie leczenie zeba kanałowo A niewiem czy mnie coś nie uczuli przy zatruciu korzeni zeba 4na dole

Proszę umówić się na wizytę w konkretnym gabinecie i na pierwszej wizycie zreferować dokładnie problem alergologiczny ; jeżeli ma Pani odpowiednie wyniki badań warto zabrać je z sobą. Sądzę, że lekarz sobie z tym poradzi.