Leczenie trądziku różowatego i guzowatości nosa

Trądzik różowaty. Mam 55 lat, trądzik zacząłem leczyć od listopada 2013 roku, nie leczyłem go chyba ze 20-lat. Przeszedł w guzowatość nosa, zabieg operacyjny miałem 29-lipca tego roku(50% nosa zostało usunięte). Pani Dr Dermatolog podczas leczenia przepisała mi tetralysal kaps.twarde 0,15 g., differin żel 1 mg. i mtronidazol 1%. Poszedłem 27-sierpnia by leczyć dalej, ale pani dr na razie nie ma złotego sirotka na wyleczenie, a w/w leki nie dawały żadnego skutku, proszę uprzejmie o pomoc Jędrzej.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by zalecić Panu jakiekolwiek leki w ramach porady internetowej. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego, tj. specjalisty dermatologa.

Witam Panie Jędrzeju serdecznie zapraszam na konsultację. Obejrzę stan skóry i będę mogła doradzić zabiegi. Bez obejrzenia stanu skóry ciężko jest doradzić jakiekolwiek dalsze leczenie/zabiegi.

Pozdrawiam serdecznie