Leczenie zapalenia wątroby przy diagnozie tętniaka aorty brzusznej

Czy moge prosic o pomoc moj Tato od 10 lat leczy sie w Zabrzu ma rozrusznik w Sercu i pol roku zostal leczony na zapalenie watraby a okazalo sie ze ma tetniaka aorty brzusznej ktory jest tak duzy ze nikt nie moze sie podjac operacji ciagle lezy w szpitalu I nikt nie daje mu szans prubuje juz wszedzie prosze pomozcie nam moj Tato na 68 lat jest wspanialym czlowiekiem prosze gdzie moge z nim przyjechac bo na podlasiu lekarze mowia tylko ze tata ma w brzuchu bombe zegarowa ktora moze wybuchnac

Witam. Każda z tych chorób może zabić człowieka, a trzy razem wzięte pogarszają rokowanie. Zabrze to doskonały ośrodek i trzeba zdać się na ich doświadczenie.