Operacyjne usunięcie tętniaka aorty brzusznej

Dzien dobry bardzo prosze o pomoc dla mojego taty ktory ma tetniaka aorty brzusznej lekarze mowia ze to jest tylko chodzaca baba zegarowa ktora moze wybuchnac I nikt nie chce go operowac poniewaz ten tetniak jest tak duzy ze nie daja mu szans prosze pomurzcie nam

Witam. To niestety jest taka właśnie bomba, choć i na to bywają sposoby. Trzeba porozmawiać z angiochirurgami z wysokospecjalistycznego ośrodka klinicznego.