Lek Escitil z grupy SSRI a nawrót opryszczki

Witam. Od 5 dni przyjmuję lek Escitil z grupy SSRI. Wystąpił u mnie dość ostry nawrót opryszczki i nie wiem, czy podczas brania leku Escitil mogę wziąźć Heviran, a nie mam numeru telefonu do mojego psychiatry. Jeśli tak, to czy mogę brać te leki razem czy z odstępem czasowym? Serdecznie proszę o odpowiedź na pytanie i z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

nie stwierdzono interakcji między powyższymi lekami. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.