Lęk i napady paniki a ryzyko guza mózgu

Witam Prosze o pomoc. Czy lęk i napady paniki mogą byc objawem jakiegos guza w mozgu ? Glowa mnie nie boli. Ale czuje jakby ucisk nad czolem a najbardziej w trakcie napadu leku? Czy nerwica moze to powoduje? Blagam o odpowiedz

Witam,

zachęcam Panią do kontaktu z lekarzem psychiatrą. On po szczegółowym wywiadzie udzieli Pani odpowiedzi na wszystkie Pani pytania.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam, myślę, iż objawy w postaci ucisku, bólu są objawem ataków paniki. Doradzam jednak konsultację z lekarzem psychiatrą( nie pisała Pani nic o leczeniu ), neurologiem, oraz podjęcie jeśli diagnoza co do ataków paniki się potwierdzi psychoterapii.Pozdrawiam.