Lęk przed pobieraniem krwi

Czy są jakieś placówki, które pobierają/ badają krew bez konieczności używania tych okrutnych igieł ? Mam poważny lęk, fobię. Na sam widok igły mdleję, robię się sina a czasami nawet z powodu silnego stresu wymiotuję. Jak uchronić się przed tak dużym stresem w ciąży ?

Witam! Niestety póki co nie została opracowana metoda badania krwi bez pobrania jej za pomocą igły.