Lęki, izolacja i brak okresu a badanie tarczycy

badanie tsh trzeciej generacji : mam 2.927 mini 0,35 mac 5.50 Witam ponownie tu mi bardzo ładnie panstwo opisują psychoterapię ,ale klopot w tym ,że ja nie wyjezdzam nigdzie z domu .Lęk siedzi w mojej glowie zle sie przy tym czując ostatnio tak krzyczalam ,że caly dom to slyszal bo to az tak mnie atakowało .Już od wiecej niz miesiaca nie mam okresu ,czasami pobolewa mnie tam gdzie tarczyca jest a w nocy jestem czasami czuje nerwy w nogach i dopiero jak wstane to jest ok

od strony medycznej, do pomocy potrzebny jest lekarz...a na psychoterapie niekoniecznie trzeba sie ruszac z domu...mozna poszukac doswiadczoną osobe, ktora pracuje na skypie...pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Czasem to co najlepsze wcale nie jest najłatwiejsze. Do lekarza prawdopodobnie też będzie się Pani musiała wybrać z domu i niewątpliwie będzie to krok w stronę zdrowienia.