Leki na astmę oskrzelową a wzrost wagi

slyszalam o nowych lekach na astme oskrzelowa które sa dożylnie podawane i maja długie działanie czy po takich lekach jest możliwość przybierania na wadze?,prosze doradzić jakie to leki wiem ze sa drogie i czy warto wydac tyle pieniędzy,bardzo przytylam po lekach i już probowalam schudnąć ale bez efektu, -zaczelam tyc ,jak zaczelam brac leki po dluzszej przerwie, niebralam bo bylam w ciąży i dobrze na mnie zadzialala.
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety tego typu porady może udzielić tylko specjalista alergolog po przeprowadzeniu bezpośredniego badania pacjenta oraz zapoznaniu się z dotychczasowym przebiegiem leczenia.