Padaczka, astma oskrzelowa, łysienie plackowate, nadpobudliwość, krwawienie z nosa i przybieranie na wadze u 6-latki a choroba genetyczna

O czym moga swiadczyc takie objawy u 6letniej corki, jak: padaczka, astma oskrzelowa, lysienie plackowate, czeste krwawienia z nosa, nadpobudliwosc, nerwowosc, szybkie przybieranie na wadze w krotkim czasie. Morfologia w porzadku, leki podaje w/g zalecen,korzystamy zporadni psychologicznej, logopedycznej i rehabilitacyjnej(koslawosc kolan i plaskokoslawosc stop).Nie wiem czy jestem przewrazliwiona bo mam syna z zespolem Downa, czy to rowniez moze byc jakas choroba genetyczna badz metaboliczna??

Szanowna Pani, myślę, że więcej informacji może udzielić jedynie LEKARZ, który leczy Pani Córkę, zna wywiad, objawy, On zna wyniki i zaleca leki.
"objawy u 6letniej corki, jak: padaczka, astma oskrzelowa, lysienie plackowate, czeste krwawienia z nosa, nadpobudliwosc, nerwowosc, szybkie przybieranie na wadze w krotkim czasie.: mogą mieć różne przyczyny:
Może stwierdza zaburzenia metaboliczne, hormonalne?, padaczka i nietypowe napady?
Może też zaburzenia emocjonalne czy upośledzenie umysłowe?
Wady kostno-stawowe i może także inne nieprawidłowości?
Ważny też wywiad rodzinny. Może będą wskazane dodatkowe badania

Nie wiem czy można połączyć te objawy w jedną całość. Raczej nie, ale nie widziałem dziecka, więc nie mogę wiarygodnie odpowiedzieć. Jeśli już, może te problemy mają podłoże autoimmunologiczne? Ale to spekulacje i nie ma na to badań genetycznych.
Bez związku z zespołem Downa u pierwszego dziecka.