Leki na grzybicę bez recepty

witam mam pytanie czy jest możliwe kupno leków na grzybicę skóry bez recepty mój teść od dawna ma grzybicę ale nie zgadza się na wizytę u specjalisty

Aleksander Ropielewski

Niestety nie ma takiej możliwości. Jedynym preparatem dostępnym bez recepty jest clotrimazol, jednak be przeprowadzenia badania nie mam pewności, że będzie on pomocny, ponieważ nie jest skuteczny w każdym rodzaju grzybicy.