Leki obniżające poziom kwasu moczowego

witam choruję na dne moczanową Czy sa jakies nowe leki obniżające kwas moczowy oprócz miluritu ? na ataki zażywam colchicum . Zjadłam juz tony tych tabletek boję się co dalej ze mna będzie bo mam juz zaatakowane wszystkie stawy i wielkie narosla na tych stawach.Choruję już przeszło 30 lat , a mam 54 lata Prosze o pomoc

Prawidłowo ułożona dieta uwzgledniająca Pana schorzenie może wiele zdziałać. Dlatego zachęcam do skorzystania z pomocy dietetyka.