Leki przeciwbólowe po wycięciu wyrostka robaczkowego

Witam jestem 6 dni po wycięciu wyrostka robaczkowego wykryto jeszcze zapalenie jelita cienkiego czy powinnam przyjmować jakieś leki czy te lekkie bóle w brzuchu są normalne po takiej operacji czy muszę udać się jeszcze do innego lekarza zeby sprawdzić co z tym jelitem oczywiście trzymam zalecaną dietę od czasu operacji tylko raz oddałam stolec ale ogólnie czuję się dobrze nie zażywam żądnych leków ani leków przeciwbólowych po prostu to takie dziwne uczucie podobne do kolki proszę o pomoc

Witam , proszę koniecznie zgłosić się do operatora! To On będzie najlepiej mógł odpowiedzieć na Pani pytania!!! z.żurawski