Lekki ból pod żebrem związany z okresem

Witam od jakiegoś czasu cmi mnie z prawej strony pod Żebrem nie mogę tego nazwać Bólem to takie uczucie lekkiego ścisku trwające sekundę i pojawiające się w ciągu dnia kilka kilkanaście razy, często do tego dochodzi takie samo odczucie po lewej stronie. Zrobiłam usg i wyszły jedynie zlogi w prawej nerce ale ona podobno jest niżej nie centralnie pod żebrem. Mam tez wrażenie Ze te odczucia nasilają się gdy jestem przed okresem. Mam 30 lat, szczupła bez nałogów, biorę od roku glucophage 1500 na hipoglikemie.

Dzień dobry, prawdopodobnie jest to związane ze złogami w nerkach, proszę okresowo kontrolować czy się nie powiększają. Ważne jest także, aby pić ok. 2,5l dziennie, warto ograniczyć produkty pochodzenia zwierzęcego, szpinak, brokuły, soję. Dodatkowo może Pani udać się do ginekologa.