Lekkie objawy łuszczycy

Witam serdecznie. Mam rozpoznanie ( prawdopodobnie lekkie objawy łuszczycy). Ostatnio pokazało mi się lekkie opuchniecie pod okiem w którym noszę soczewke( mam wadę wrodzona ) i lekka wysypka( czerwone wykwity). Byłem u dermatologa. Przepisał mi maść po ktorej objawy znikły. Niestety po odstawieniu znów to samo. Dodatkowo czuję po stronie zmian dziwne odrętwienie twarzy ( lewa cześć ). Proszę o jakieś sugestie-porady. Dziękuję

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej wiążą się z zakażeniem bakteryjnym i nie mają nic wspólnego z łuszczycą. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.