Lekkie szumy i dzwonienie w uszach

Witam dzis grzebalem sobie palcem w prawym uchu i teraz slysze dziwnie przez nie, jak przez wode i mam lekkie szumiemie, delikatnie boli mnie w srodku ucha,czy ro cos powaznego czy samo przejdzie bol mam jakies 20 minur

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza laryngologa, po badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.