Letrox a niedoczynność tarczycy

Witam.Od 2010 r choruje na niedoczynność tarczycy poziomTsh utrzymywał sie na poziomie 1,53 1,63 dawka letroxu to75 pn-sob i100 w niedz.Dwa miesiące temu zaczęłam sie gorzej czuć.Wszystko zwalono na nerwicę i pewnie ją miałam i mam w związku z tym przyjmuję Asentrę 50 i Triticosr75.Jednak zrobiłam kontrolne Tsh wynik 0,51 .Obecnie mam kłopoty z koncentracją zaniki pamięci szumy uszne ciągłe odchrzakiwanie i wrażenie "czegoś" w przełyku Czy powinnam zmniejszyć dawkę letroxu jeśli tak to na jaką

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie należy samodzielnie modyfikować dawek leków. Proszę zgłosić się do lekarza, pod którego jest Pani kontrolą endokrynologiczną. Jeśli to niemożliwe, wskazana konsultacja z lekarzem rodzinnym.