Liczne operacje i zespół antyfosfolipidowy a starania o rentę

Mam 43 lata jest po kilku operacjach : zapalenie otrzewnej 3 operacje przepukliny w bliźnie po operacyjnej . udar, operacja zespołu cieśni nadgarstka .Codziennie przyjmuje fragmin bo mam nabyty zespół antyfosfolipidowy. Czy mam jakiekolwiek szanse ubiegania się o rentę .Po wszystkich zabiegach wróciłam do pracy , ale z każdym dniem czuje sie coraz słabiej . Nie mam anemii.

myślę, że nie ale ocena możliwa z pełną dokumentację i zbadaniu chorego . Należałoby zdiagnozować dolegliwości i skupić się na leczeniu, na pewno potrzebna stała kontrola angiologa i neurologa...

Lek. Robert Gradzik

trzeba poprosić o opinię wszystkich lekarzy leczących. Z tymi opiniami udać się do swojego lekarza rodzinnego i spytać go o wniosek na komisję rentową. Nic więcej nie mogę doradzic, bo nawet nie pisze Pani na jakim stanowisku pracuje