Liczne torbiele i guzki na tarczycy

Witam mam 55 lat, rok temu wyniku badania usg wykryto u mnie liczne torbiele guzki na tarczycy. Wyniki krwi były w nornie i lekarz zalecił tylko obserwacje i kontrole . w tym roku zrobiłam ponownie badania: TSH 0,536 , FT4 1,450 ,Anty TO 1,5 ,Anty TG 25,6. Lekarz uznał że wszystko jest w porządku ale mam wątpliwości . Proszę o konsultację. Z góry dziękuje

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przedstawione wyniki badań są w normie. Proszę zastosować się do zaleceń lekarza endokrynologa i zgłaszać się na wyznaczane wizyty kontrolne. Pozdrawiam.