Linie cięcia chirurgicznego w obrębie niezmienionych tkanek

Odebrałam dzisiaj wyniki badania histopatologicznego Rozpoznanie: 1.Carcinoma invasivum NTS G-2 Elson-ellis 7/3 2 2/Guz w największym wymiarze 2,5cm.W obrębie guza nasilona fibroplazja.Linie cięcia chirurgicznego w obrębie niezmienionych tkanek.Szerokość marginesów jak w opisie makroskopowym.Miąż sutka poza guzem budowy zwyklej. ER oddczyn silny w ponad 90% komórek PGR oddczyn silny ponad 90%komorek Her2/0/ujemny Ki67 1-2%komórek Moze mi to ktoś przybliżyc w bardziej ludzkim języku.

Obraz raka piersi, śr. ok 2,5 cm wyciętego z marginesem, z dobrymi czynnikami rokowniczymi, wysoki poziom receptorów hormonalnych, wazny jeszcze stan wezłóqw chłonnych, którego nie znam