Lipidogram a badanie krwi

witam serdecznie zrobiłam sobie badania lipidogram przy dwóch z nich mam literke N a żadnego wyjaśnienia czy to coś złego podaje wynik cholesterol całkowity mój wynik 156,80 mam tu literke i trigicerydy 58,60 też mam literke N. bede wdzieczna za pomoc

Witam.

Podane wyniki lipidogramu są prawidłowe.
Literka "N" oznacza normę.

Na otrzymywanym wyniku powinny być zawsze podawane zakresy norm dla danego laboratorium.
Zwykle cholesterol całkowity prawidłowo wynosi 150-190 mg/dl a trójglicerydy 35-150 mg / dl.