Lordoza lędźwiowa wo opisie rtg

witam tu Ewa,robiłam badania rtg i w opisie mam lordoza kręgosłupa L-S zachowana.Wysokoć trzonów kręgowych rtg prawidłowa. Przewężenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1 badanie zlecił specjalista ortopeda,biore lel o nazwie xefo-rapid,mydocalm,biofenac ale zarazem utykam bo boli mi cała noga miałam ścięgno naderwane ale tego zarazem nie leczyłam koło kostki mam czerwono plamkę.proszę o poradę...

Lek. Katarzyna Szymczak

Przewężenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1 może być przczyną Pani dolegliwości. Radziłabym z wynikiem badanie oraz Pani obecnymi dolegliwościami skonsultować się z ortopedą prowadzącym Pani leczenie, być może pomocne byłyby jakieś zabiegi rehabilitacyjne.
Pozdrawiam