Lot na Teneryfę tydzień po wykonaniu tatuażu

Witam, 22 Grudnia robie sobie tatuaz od nadgarstka do obreczy barkowej, 1 stycznia lece na wakacje na Teneryfe. Czy sa jakies przeciwskaznaia ? czy tatuaz zdazy sie zagoic ?

Magdalena StusiĹska

Wszystko zależy od rozległości tatuażu- jednak średniej wielkości tatuaże goja się nawet do 5 tygodni. Przez pierwsze dwa tygodnie zakazuje się się wychodzenia na słońce i opalania oraz korzystania z sauny, tak więc tydzień czasu od wykonania tatuażu to zbyt krótki okres od wyjazdu.