Łożysko przodujące całkowicie zakrywające szyjkę w 23. tc

Witam. Mieszkam w uk i jestem obecnie w 23 tyg ciazy. W 18 tyg na badaniu w pl wykryto u mnie łożysko przodujące całkowicie zakrywające szyjkę i ranę po cc. Do tego zdiagnozowano skracającą się szyjkę. Szyjka ma obecnie ok 18mm i jest zamknięta, łożysko bez zmian. Na konsultacji z lekarzem dowiedziałam się, że nie zamierzają nic robić! Szew jest zbyt ryzykowny, krążek w fazie testòw!? Zlecili sterydy po 24 tyg, przyjmuję progesteron i magnez i odpoczywam. Czy jest coś co można by zrobić/zasugerwac

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.