Łuszcząca się skóra między włosami w okolicy ucha i czoła

witam , mam problem z łuszczącą się skórą między włosami w okolicy ucha i czoła, nie wiem co z tym zrobić a nie mam kiedy iść do lekarza . Proszę o pomoc . Pozdrawiam

Czasami takie zmiany mogą wskazywać na zmiany łuszczycowe. Spotkałam się z takim przypadkiem u znajomej, dostała leki przypisywane na receptę do stosowania miejscowego, czasami okresowo. Zmiany tego typu lubią nasilać się po spożyciu alkoholu (ilość jest bardzo indywidualna). Myślę, że warto wybrać się do dermatologa, bo czasami nie leczone zmiany mogą się rozlewać na większą część głowy, a dla spokoju ducha warto to pokazać specjaliście, może jedna maść i już będzie lepiej?