Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Łuszczenie skóry na żołędzi po stosowaniu maści na grzybicę

Witam. Lekarz mojej partnerki zdjagnozował grzybice ,którą się zarazilem. Przypisał nam maść pimafucort jej pomogla mi nie dokaca. Po 10 dniach stosowania tej masci sam zmieniłem na clotrimazolum, po 2 dniach stosowania tej masci zaczęła schodzić mi skora z zołedzia i robi się jasno czerwony. Czy to jest normalne, czy lepiej udać się do lekarza . Proszę o odpowiedź. Dziękuję.
MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu

Leczenie grzybicy

Grzybica to choroba, która może atakować różne części ciała. Jak można się jej pozbyć? Na ten temat wypowiada się ekspert - Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy