Łuszczyca stawowa a bolesność kręgosłupa

Mam 55 lat, choruje na łuszczycę stawową rodzaju 5,tzn,silne bóle kręgosłupa,spuchnięta prawa dłoń,i niewydolność prawej strony,bóle stawów dużych.Niestety jestem też nosicielem wirusa HiV,co ma wpływ na niemożność brania typowych leków.Niemożność chodzenia,to największa trauma,bóle kręgosłupa sa bardzo duże.Czy mogę brać leki bio , i gdzie mogę się zgłosić w celu leczenia na NFOZ.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.