Co mi jest oprócz łuszczycy stawowej?

od 13 roku życia łuszczyca - zmiany skórne łokcie i skóra głowy, od roku bóle stawowe i okolic, sztywność stawów(strzelają przy wyprostowaniu). Objawy psych: obniżony nastrój, lęki, szybka drażliwość, słaba pamięć i koncentracja, nerwowość, trudności w zebraniu myśli, wahania nastroju, słabe odczuwanie przyjemności - od 2 mies. biorę sertralinę 50 mg i hamuje ona wszystkie objawy psych. Objawy inne : luźne stolce na zmianę z zatwardzeniami, szybkie uczucie sytości, ból w podbrzuszu, odbijanie się po jedzeniu objawy skórne : rozstępy na lędźwiach, rozstępy na przednim aktonie barku(od siłowni od wyciskania leżąc), trądzik na plecach, czyraki na plecach i twarzy, zmiany łuszczycowe inne : szybkie męczenie się 100% badania : fałszywie dodatni western-blot w klasach igg i igm - lekarz zakaźnik powiedział że p41 - flagelina fałszuje wynik testu morfologia : https://imgur.com/a/ddvqV niskie BASO, wysokie LYM USG nic nie wykazało : wątroba, pęcherzyk żółciowy, drogi żółciowe, trzustka, przewód wirsunga, śledziona, nerki, pola nadnerczowe wolne, pęcherz moczowy, węzły chłonne, brak płynów w jamie brzusznej, przestrzeń pozaotrzewnowa wolna, Aorta bez zmian mocz : https://imgur.com/a/jnUJM aspat i alat na powyższym zdjęciu był zwiększony z powodu przyjmowania doksycykliny przez 30 dni na boreliozę 200 mg, obecnie w okolicach 20 jednostek. inne badania które nic nie wykazały : https://imgur.com/a/qDjUM Co mi jest oprócz łuszczycy stawowej, wiem jak ją leczyć, jednak gdyby ktoś miał pomysł co może być przyczyną zaburzenia mojego układu immunologicznego. Czy dodatni western-blot wskazuje na inną infekcję? Czy wyniki morfologi są niepokojące?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety zdjęcia nie są czytelne konieczna wizyta u internisty po przeanalizowaniu będzie można bos więcej powiedzieć