Luźny stolec i samoistne wydalanie

Mam 67 lat i mam luzny stolec ,podczas spacerow sam sie wydala a ja tego nie czuję. Wyeliminowalam wszystkie produkty mleczne bo to miod 3 lat szkodzi . proszę o pomoc

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Niestety bez przeprowadzenia badania nie można postawić diagnozy i zaproponować właściwego leczenia. W celu wyjaśnienia przyczyny Pani dolegliwości konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.