Łyżeczkowanie a oddział endokrynologiczny

Kiedy moge polozyc sie na oddzial ginekologiczno endokrynologiczny (na badania pierwszej i drugiej fazy ) po podaniu leku cytotek i lyzeczkowaniu (ciaza 12tydzien a obumara w 7 tyg. ) Ciaza byla na podtrzymaniu do 2 kwietnia n leku Dufaston. Zabieg byl 3kwietnia i od teho dnia juz nie bralm leku wiec miesiaczka powinna przyjść za ok 10dni czy to bedzie odpowiedni czas na badania ?Byla to moja trzecia ciaza pierwsza z ktorej mam synka i w kazdej ciazy krwawilam ,druga to ciaza biochemiczna beta HCG wynosiła 53, trzecia to ciaza obumara cxy powinnam udac sie do chematologa jezeli tak to jakie badania najlepiej zrobic ? Pozdawiam

Dzień dobry, jeżeli badania mają również obejmować pierwszą fazę cyklu, proszę zgłosić się w ciągu pierwszych dni miesiączki. Proszę najpierw wykonać diagnostykę ginekologiczno-endokrynologiczną, obecnie nie ma wskazań do wizyty u hematologa.