Łyżeczkowanie celem usunięcia spirali

witam w czwartek mam łyzeczkowanie ze wzgłędu na to ze moja ginekolog nie mogła wyciagnąć spirali (wyciagneła same nitki )a w sobote mamy wesele i ty moje pytanie jezeli bede sie dobrze czuła to morzemy isc dziekuje , jak długo bede krwawić ,i kiedy po tym zabiegu można sie kochać

Lek. Tomasz Budlewski

Co do stosunków i udania się na wesele, zależy od reakcji organizmu na zabieg i proces gojenia. Wszystkie informacje zostaną Pani udzielone po zabiegu.