Łyżeczkowanie macicy w trzeciej dobie

witam.mialam lyzeczkowanie macicy.w 3 dobie po zabiegu bardzo zle sie poczulam,bul kucie w brzuchu siedzenie przeszkadzało dol brzucha taki wiekszy napecznialy.siedze przeszkadza boli odczuwam bol kreg nisko.moj lekasrz stwierdzil wolny plyn w jamie brzusznej po zabiegu.markery niskie,tyle mi powiedzial.wiecej wynikow nieznam.siedze boli przeszkadza czuje sie jak kobieta w ciazy.jestem bardzo szczupla osoba.brzuch taki napecznialy ciezki.prosze o pomoc co to moze byc.mam kolejne antyb

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.