ŁZS i stosowanie Izotek

Witam. Cierpię na ŁZS. Obecnie biorę od 2 miesięcy izotek. Żółta łuska spadła z głowy, włosy nie są już pozlepiane, skóra głowy nie jest lepka i tłusta, a zaczyna wyglądać normalnie. Choć mam dość mocno wysuszoną skórę na twarzy, czole i uszach to ogólnie jest znacznie lepiej. Czy przy ŁZS można korzystać z sauny suchej, ewentualnie podczerwonej? W opisach ofert parków saunowych często widnieją informacje że gdy ŁZS jest w fazie remisji, to sauna sucha dodatkowo poprawia stan skóry. Jak to jest?

Faza remisji to taki stan, gdy nie ma objawów i nie ma leków. Pan jest jeszcze w trakcie leczenia, więc odradzam wszystkie rodzaje sauny.