Macica dwurożna i 18 mm torbiel
dobry wieczór ;) ostatnio po badaniu USG dopochwowym stwierdzono 40 ml płynu w zatoce Douglasa , oprócz tego torbiel 18mm , endometrium 9mm , macica dwurożna co to może oznaczac? Dodam że mam 18 lat i to był 23 dzień cyklu

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Macica dwurożna to wada wrodzona macicy. Szczegółowe informacje dotyczące tego problemu polecam przeczytać w naszym artykule: http://parenting.pl/portal/macica-dwurozna. Ze względu na nieprawidłowości podany wynik proszę skonsultować ze specjalistą ginekologiem.