Macica jednorodna, przodozgięta, o gładkich obrysach

witam proszę o analiżę mojego badania usg 15dn.cyk.macica przodozgięta,jednorodna echogenicznie o gładkich obrysach w wym.przednio tylnym w obrębie trzonu 29mm i ob.20ml.endometrium o charakterze echa typowym dla fazy folikularnej gr,8,6mm.jjnik pr.usytuowany w miejscu typowym o wym.37na26 o wyraznej budowie drobnotorbielowatej z pęcherzykami o sr,8mm.jajnik lewy zarzucony za trzon o wym,48na25 o wyraznej budowie drobnodorbielowatej z pecherzykami o sr,8mm prosze o szybką odp. z góry dziękuję

Nie podała Pani danych odnośnie regularności miesiączek itp. Domyślam się, że chodzi o drobnotorbielowatą budowę jajników i przede wszystkim brak pęcherzyka dominującego ewentualnie brak ciałka żółtego w jajniku, które to struktury powinny być widoczne w środku cyklu. Może to świadczyć o cyklu bezowulacyjnym. Pozdrawiam