Mała dziurka na zakładce na zęby

Dzień dobry. Na mojej zakładce na zęby pojawiła się mała dziurka - przypuszczam, że to od zbyt mocnego zaciskania szczęki podczas spania.. Nakładka ma 10 miesięcy i chciałam się dowiedzieć czy przez tą dziurkę jest konieczność zrobienia nowej czy nadal mogę jeszcze użytkować tą starą ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zaciskanie zębów podczas snu jest najczęściej związane z niestabilnością zespołu stawu krzyżowo-biodrowego. Warto więc sprawdzić, na przykład stojąc przed lustrem czy nie ma Pani w pozycji stojącej nierówno ustawionych bioder. Pozdrawiam