Mała krostka na sutku!

Dzisiaj ściągając biustonosz, zadrapałam lekko pierś przy brodawce. Zaraz potem zobaczyłam, że przy brodawce mam bardzo, bardzo małą, odstającą, białą krostkę, która tak jakby się świeciła. Mam 14 lat i miesiączkuję od września! Bardzo się boję.

Witam serdecznie!

Trudno mi powiedzieć coś na temat przyczyny krostki bez możliwości obejrzenia jej. Wydaje się, że to niegroźna zmiana skórna, niemniej najlepiej byłoby, aby zbadał Ciebie lekarz i sprawdził, czy wszystko w porządku.

Warto także pamiętać, że w okresie dojrzewania, piersi ulegają ciągłym przemianom i mogą w nich powstawać różne zgrubienia i nierówności.

Pozdrawiam serdecznie