Mała kuleczka wychodząca z odbytu

boję co to jest z odbytu wychodzi mi mała kuleczka czy to hemoroida kiedyś miałam

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo że to mogą być tzw hemoroidy, jednak sugeruję aby jednak Pani wybrała się do lekarza pierwszego kontaktu, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz wskaże najbardziej prawdopodobną przyczynę objawów. Wtedy też możliwe będzie określenie do jakiego specjalisty powinna się Pani udać. Pozdrawiam