Mała szczelina odbytu i zaparcia a kolonoskopia

Witam. miałam kolonoskopie (i wszystko jest ok) jedynie mam mała szczelinę odbytu oraz zaparcia. zauważyłam że przed defekacją mam wzmożoną bolesność kości guzicznej oraz okolicy odbytu. po defekacji objawy ustępują. czy możliwe ze to zaparcia i szczelina powoduje takie odczucia bólowe czy możliwe ze to rak kości miednicy? Czasem boli mnie lewa noga ale mam przeskakiwanie w biodrze (wiec łacze ten ból nogi raczej z tym biodrem które przeskakuje). czy rak daje takie objawy? prosze o pomoc.

Jeśli choruje Pani na szczeliną odbytu mogą u Pani wystepować silne bóle odbytu związane z wypróżnieniem, najczęściej pojawiające się podczas wypróznienia i trwające kilka godzin po.Nie ma powodu aby sądzic, że te dolegliwości są spowodowane rakiem kości.