Małe czerwone kropki na ciele dziecka

witam, mam taki maly problem przed chwilka zauwarzylam u mojego malucha malusie czerwone kropeczki najwiecej ich narazie bylo na udach z tylu ale i rownierz sie pojawily na calalzym ciele...co to morze byc??
ponad rok temu

Witam, jeśli w rodzinie nie było łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, atopii i alergii to prawdopodobnie należy zastosować emolienty bo skóra przesuszyła się i zareagowała wysypką wtórnie do suchości. Jeśli w ciągu 14 dni objawy nie ustąpią należy zgłosić się do dermatologa dziecięcego. Pozdrawiam