Małe pryszczyki na jądrach

Dobry wieczór. Od jakiegoś czasu na jadrach pojawiły mi się pryszczyki małe i duże jest ich dosyc sporo i przybywa. Jak wycisnę to ze środka wylatuje coś białego jest tak gęste że robią się z tego takie nitki jakby. Wsydzę się pójść z tym do lekarza, ale też się o to martwie... od jakiegoś czasu używam że do hihieny intymnej ale problem narasta itak.. Co to mogło by być?

Po pierwsze proszę przestać wyciskać, bo narobi Pan sobie kłopotów. Po drugie wizyta u lekarza jest konieczna, przez internet nie da się określić, co to jest.