Czy to możliwe, że jest to gruczoł Montgomerego?

Witam. Mam pytanie dotyczące otoczki brodawki sutkiwej. Od jakiegoś czasu przy brodawce mam małą narosl ( guzek Ale na zewnątrz tak jakby ), która jest widoczna podczas gdy sutek twardnieje. Jest to małe, bialawe i okrągłe blisko bardzo brodawki wręcz wygląda jakby nachodzilo na brodawke. Czy to możliwe, ze jest to gruczol montgomerego? Czasami da się z Tego coś wycisnąć ( zrobiłam to tylko 2 razy ). Mam to od wielu lat. Nie boli, z brodawki nic nie wycieka, nie wyczuwamżadnych guzów w piersi.

Witam , nie jestem w stanie odpowiedzieć autorytatywnie bez zbadania pacjentki!!! Nie istnieje diagnozowanie ani leczenie przez internet!!! Proszę zgłosić się do ginekologa! z.żurawski