Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Małopłytkowość a operacja zmniejszenia żołądka

Mam ustalony termin operacji resekcji żołądka nie pamiętam metody,bardzo boję się z powodu małop łytkowości mimo że miałam operację amputacji szyjki macicy w pełnym znieczuleniu nie było komplikacji zniosłam to lepiej niż inne pacjentki zupełnie nic mnie nie bolało moje BMI po stosowanu pół roku metypretu to ponad 40 nie chcę czekać aż otyłość mnie ograniczy,miałam chyba wszystkie powikłania posterydowe nie byłam w stanie sama się poruszać teraz spaceruję 1,5godz dziennie .proszę o opinie.
KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu

Operacje bariatryczne

Lek. Anna Aseńko Chirurg
60 poziom zaufania

Witam,

małopłytkowość powoduje gorsze krzepnięcie. Wszystko zależy od tego jakiego stopnia jest to małopłytkowość i jak wyglądają pozostałe parametry określające krzepliwość krwi. O tym czy Pani kwalifikuje się ze swoimi wynikami do operacji czy nie, decyduje lekarz operujący, bo to on bierze odpowiedzialność za bezpieczny przebieg zabiegu.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko

Chirurg i lekarz medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
0

Opinię na jaki temat? zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy