Malutki zarodek w 7. tygodniu ciąży

witam. Jestem w 7 tyg ciazy. Bylam wczoraj na usg i jest malutki zarodek i serduszko widoczne. lekarz powiedzial ze wszystko jest wporzadku, tylko zdziwilo mnie to ze nie uslyszalam bicia sreduszka. Z tego co wiem to nie ktorzy slysza bicie w 5 tyg. czy to jest normalne? pozdrawiam aneta

żeby słyszeć bicie serca potrzeba zastosować Dopler który jest szkodliwy we wczesnej ciąży. Wystarczy zobaczyć akcje serca nie trzeba jej słyszeć.