Mały pęcherzyk na cewce moczowej, pieczenie języka i osłabienie organizmu po niezabezpieczonym stosunku

Moje pytanie dotyczy infekcji przenoszonych drogą płciową.Po tygodniu od niezabezpieczonego stosunku zaobserwowałem zaczerwienienie i mały pęcherzyk na cewce moczowej oraz pieczenie języka.Stan ten utrzymuje się nadal czyli już jakieś 3 tygodnie.Do wymienionych objawów dochodzi osłabienie organizmu charakteryzujące się nieustannym zmęczeniem.Czy na podstawie przedstawionej historii można liczyć na jakąś poradę?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem, na podstawie powyższego opisu nie mogę rozpoznać konkretnej choroby i podać jej sposobu leczenia.