Mam 15 lat. W moich piersiach pojawiły się guzki dość duże. Nawet nie wiem kiedy. Poza tym nie mam innych objawów. Czy to coś groźnego?

15 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

W okresie dojrzewania piersi podlegają ciągłym przemianom, mogą się w nich tworzyć zgrubienia, które są związane z rozrastaniem się gruczołów piersiowych. Jest to sytuacja prawidłowa.

Nie zaszkodzi jednak udać się do ginekologa, aby Cię zbadał i ocenił osobiście czy wszystko w porządku. Uważam, że to całkiem odpowiedni czas na pierwszą wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie