Mam dziwną skórę na penisie. Co to jest?

Witam, mam suchą, czasami swędzącą skórę na penisie. Jest pomarszczona. Na napletku nic się nie dzieje. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Objawy, które Pan opisuje mogą być objawem podrażnienia - na przykład po stosowanych kosmetykach, proszku do prania, czy prezerwatywach. Proszę zwrócić uwagę, czy zmiany te pojawiają się w jakiś konkretnych sytuacjach. Może warto zmienić stosowane preparaty.
Jeżeli dołączą się jakieś inne objawy  (nieprawidłowa wydzielina z cewki moczowej, zaczerwienienie, bolesność, zmiany skórne) wtedy konieczna będzie wizyta u specjalisty.

Pozdrawiam.