Mammografia piersi w ciąży

Witam serdecznie, jestem w ciazy a miedzy czasie mialam mammografie piersi. Jestem przerazona. to musialy byc pierwsze dni plodu - lekarz rodzinny po tej informacji ode mnie tylko powiedzial zeto nie dobrze. Bije sie z myslami, mam zal sama do siebie.... Nie mam pojecia czym to skutkuje.

Lek. Katarzyna Szymczak

Trudno powiedzieć jakie to będzie miało konsekwencje dla płodu, sugeruję częste kontrole u ginekologa oraz poinformowanie go o tym fakcie. Oczywiście jest duża szansa, że dziecko będzie zupełnie zdrowe.
Pozdrawiam