Mammografia piersi w ciąży
Witam serdecznie, jestem w ciazy a miedzy czasie mialam mammografie piersi. Jestem przerazona. to musialy byc pierwsze dni plodu - lekarz rodzinny po tej informacji ode mnie tylko powiedzial zeto nie dobrze. Bije sie z myslami, mam zal sama do siebie.... Nie mam pojecia czym to skutkuje.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Trudno powiedzieć jakie to będzie miało konsekwencje dla płodu, sugeruję częste kontrole u ginekologa oraz poinformowanie go o tym fakcie. Oczywiście jest duża szansa, że dziecko będzie zupełnie zdrowe.
Pozdrawiam