Marszczenie skóry brodawki i swędzenie piersi

Witam. Moje pytanie dotyczy teraz piersi. Na lewej piersi, dokladniej na brodawce koło sutka marszczy mi się czasami skóra. Nie wyczuwam żadnych zgrubien ani guzków. Nie raz czuje swedzenie w tej piersi. Mam 18lat. Od czego jest to zmarszczenie oraz swedzenie piersi

Wydaje się, że może mieć Pani po prostu cieńszą skórę w tym miejscu. Nie jest ona idealna na całym ciele. Jeśli sprawa Panią niepokoi warto skorzystać z konsultacji dermatologicznej.